Octawianus Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vylet do slovenskeho rudohoria/ sk raja, alebo nizkych T3ier

3 posters

Goto down

Vylet do slovenskeho rudohoria/ sk raja, alebo nizkych T3ier Empty Vylet do slovenskeho rudohoria/ sk raja, alebo nizkych T3ier

Odoslať pre Reactor 4/8/2008, 20:31

Ludia..ja som teraz v zavadke..ako uz viete..Je to presne tam kde sa schadzaju nizke tatry, slovensky raj, a sk rudohorie..a barsco!
Mam tu, ze dost kontaktov..a uz to tu kapanek aj poznam, bo behame po vyletoch..A fakt je tu sumne..Xcel by som ..aby sme sa sem presli tak koncom augusta, alebo zaciatkom sept.
Co vy na to?
dohodneme na velkom letnom stretnuti?
dobre, diky, caw.
Reactor
Reactor
Valakas
Valakas

Počet príspevkov : 376
Age : 36
Localisation : KE
Registration date : 31.08.2006

http://www.saub.tym.sk

Návrat hore Goto down

Vylet do slovenskeho rudohoria/ sk raja, alebo nizkych T3ier Empty Re: Vylet do slovenskeho rudohoria/ sk raja, alebo nizkych T3ier

Odoslať pre ropan1987 8/8/2008, 22:41

hura hura .. pojdeme jasne -- ale este predtym pojdeme na simonku ...na najvyssi vrch slanskych vrchov ... tak...
ropan1987
ropan1987
Valakas
Valakas

Počet príspevkov : 243
Registration date : 06.09.2006

Návrat hore Goto down

Vylet do slovenskeho rudohoria/ sk raja, alebo nizkych T3ier Empty Re: Vylet do slovenskeho rudohoria/ sk raja, alebo nizkych T3ier

Odoslať pre Domino 12/8/2008, 00:02

tak uz ma len pockajte...dojdem domov 7.9 takze sa pripojim ked bude moznost
Domino
Domino
Valakas
Valakas

Počet príspevkov : 376
Age : 36
Localisation : KE - Rampova 7, Letecka fakulta, ŠD-izba č.311
Registration date : 19.10.2006

http://www.dominikkristof.tym.sk/

Návrat hore Goto down

Vylet do slovenskeho rudohoria/ sk raja, alebo nizkych T3ier Empty Re: Vylet do slovenskeho rudohoria/ sk raja, alebo nizkych T3ier

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.